WyprzedażDziś zaczyna się duża sprzedaż

Blog

 1. Czekolada Belgijska

  Czekolada Belgijska

  Czekolada belgijska jest popularna na całym świecie i słynie z niezwykłego smaku, który zawdzięcza najwyższej jakości ziarnom kakao, które są używane do jej wyrobu. Czekolada belgijska jest uważana za najlepszą czekoladę na całym świecie. Belgijscy producenci wkładają całe serce w ręcznie wykonywane czekoladowe słodkości, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Belgijska czekolada ma niezwykły aromat, który wypełni każde pomieszczenie słodkim zapachem. Czy jest coś bardziej cudownego niż chłodny wieczór z kubkiem ciepłej kawy i pyszną gorącą czekoladą?

  Read more »
 2. Retro Popcorn machine Classic

  Retro Popcorn machine Classic
  Maszyna do Popcornu Retro Classic Kto nie lubi zajadać się popcornem wieczorami w domu tak jak w sali kinowej? Retro Popcorn machine Classic to idealny sprzęt dla fanów kina. Popcorn jest nieodłączną przekąską na wieczory filmowe, a teraz dzięki naszej maszynie możesz cieszyć się popcornem jak w kinie zrobionym w domu. Wyjątkowy design urządzenia przenosi Cię do amerykańskiej sali kinowej z lat 50-tych. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwe w obsłudze. Nadaje się na rodzinne oglądanie filmów jak i na uroczystości. Nasza Maszyna do Popcornu Retro Classic jest wspaniałym dodatkiem! Wyróżnia się wyjątkowym designem oraz smakiem popcornu jak z kina. Dzięki Maszynie do Popcornu Retro Classic możesz wykonać nawet 200 litrów popcornu w mniej niż godzinę. Zaskocz swoją rodzinę tym fantastycznym urządzeniem a każda noc filmowa zagwarantuje Wam wyjątkowe wrażenia!
  Read more »
 3. Chocolate Fountain Richard Bergendi PETITE, 240 mm height, with Serving Trays Czekoladowa Fontanna Richard Bergendi PETITE, 240mm wysokości z Tacami do serwowania

  Chocolate Fountain Richard Bergendi PETITE, 240 mm height, with Serving Trays Czekoladowa Fontanna Richard Bergendi PETITE, 240mm wysokości z Tacami do serwowania
  Czekoladowa Fontanna PETITE jest doskonałym dodatkiem do każdej nowoczesnej kuchni. Bez względu na okazję ta mała fontanna króluje na każdej uroczystości. Jest łatwa w obsłudze i do przechowania. Mycie jest proste i szybkie, a górna część fontanny może być myta w zmywarce. Czekolada sama roztapia się w urządzeniu, ale zalecamy ją lekko podgrzać w mikrofali aby maszyna roztapiała czekoladę o wiele szybciej. W przypadku podgrzewania czekolady będziemy o wiele szybciej cieszyć się płynną czekoladą w fontannie. Dodatkowe udekorowana owocami, wygląda apetycznie i przyciąga uwagę. Taca do serwowania składa się z dwóch części, więc nie jest potrzebne dużo miejsca do jej przechowywania. Ktokolwiek chce nadać przyjęciu wyjątkową atmosferę i serwować czekoladowe pyszności powinien zakupić naszą czekoladową fontannę PETITE.
  Read more »
© 2010 – 2023 Beneo, s.r.o.