WyprzedażDziś zaczyna się duża sprzedaż

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od fontann czekoladowych.

Fontanny czekoladowe sprzedajemy niemal od początku ich istnienia na rynku światowym. W pierwszych latach działalności naszej firmy zajmowaliśmy się wynajmem i sprzedażą fontann czekoladowych na terenie Słowacji. Fontanny wzbudziły tak duże zainteresowanie w tym kraju, że postanowiliśmy zacząć je sprzedawać również za granicą. Zawsze staramy się zadowolić każdego klienta, dlatego w naszej ofercie są fontanny czekoladowe różnych producentów.

Jednak pewnego dnia doszliśmy do wniosku, że zaczniemy produkować fontanny pod naszą własną marką. Znając wszelkie niedociągnięcia produktów naszej konkurencji, stworzyliśmy serię wysokiej jakości domowych i gastronomicznych czekoladowych fontann. 

 Ponieważ rynek sprzedaży rósł z dnia na dzień, dodaliśmy inne ciekawe produkty jako producent m.in.:

  • czekoladziarki, 
  • kruszarki lodu, 
  • urządzenia do waty cukrowej, 
  • urządzenia do popcornu. 

 Jesteśmy liderem wiedzy i podążamy za potrzebami naszych klientów. Nasze produkty przynoszą radość wielu użytkownikom, co jest ostatecznym celem naszej firmy.

 Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Państwu najniższe ceny i najlepsze produkty. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby doradzić w wyborze dowolnego produktu.

www.fontanny-czekoladowe.pl

© 2010 – 2023 Beneo, s.r.o.