WyprzedażDziś zaczyna się duża sprzedaż

Obsługiwane metody płatności

Bezpieczne zakupy

Gwarantujemy bezpieczne zakupy na stronie www.fontanny-czekoladowe.pl.

Po wybraniu i umieszczeniu produktów w koszyku możesz wybrać jedną z licznych opcji zapłaty za produkty. Oferujemy możliwość dokonania opłaty kartą kredytową, poprzez Pay Pal, przelew bankowy i przekaz pocztowy.

Każde z wymienionych rozwiązań jest całkowicie bezpieczne. Wychodzą one naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników naszej strony.

1. Karta kredytowa lub debetowa - obsługiwane przez Braintree - spółka PayPal

Akceptujemy wszystkie popularne karty kredytowe i debetowe.

payment1

Wszystkie płatności są obsługiwane przez Braintree - spółka PayPal.

Braintree

Płatności będą przetwarzane poufnie przez SSL (Secure Sockets Layer).

Nie przechowujemy danych z kart kredytowych.

2. PayPal (karta kredytowa)

Możesz zapłacić za zamówienie przez PayPal, za pomocą konta PayPal, a także poprzez zaufane protokoły PayPal kartą kredytową bez konta.

Dokonaj zapłaty przez internet z PayPal. Jest to opcja bezpieczna, wygodna i darmowa.

Wybierając tę formę zapłaty, każdy klient zostanie automatycznie przeniesiony do bezpiecznych serwerów PayPal, najlepszego rozwiązania pozwalającego na dokonywanie opłat przez internet.

Twoja opłata zostanie przesłana poufnie przez protokół SSL (Secure Sockets Layer).

Payment2

 

 

 

 

3. Przelew bankowy

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, to trwa ona od około 1 do 3 dni roboczych do momentu otrzymania pełnej kwoty na naszym koncie. Jak tylko otrzymamy płatność, wyślemy Twoje zamówienie i otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail z informacją o numerze śledzenia zamówienia.

Aby zrealizować zamówienia tak szybko, jak to możliwe, proszę podać numer zamówienia w Tytule przelewu.

Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie SA

Nazwa firmy: Beneo, s.r.o.

IBAN : PL82 1030 1508 0000 0008 1928 3000

Kod SWIFT/BIC: CITIPLPX

Nasze Warunki płatności:

P.1 Ceny podane na stronie internetowej są denominowane w walucie lokalnej lub w euro, zawierają podatek od wartości dodanej (VAT) i nie zawierają kosztów wysyłki. Całkowita cena zakupu zostanie wskazana po złożeniu zamówienia, a umowa sprzedaży i kupna zostanie potwierdzona.

P.2 O ile nie zaznaczono inaczej, ceny te nie obejmują kosztów dostawy, które zostaną dodane do łącznej ostatecznej kwoty. Ceny zawierają podatek VAT w obecnej stawce SK 20% i wszystkie inne podatki od sprzedaży. Jeśli Kupujący ma ważny numer VAT UE i dostarczy je w Umowie, będzie mógł kupić produkty bez VAT i zmniejszyć Cenę/y zakupu o 20% podatku VAT.

P.3 Sprzedający będzie uprawniony do zmian cen podanych na stronie internetowej bez obowiązku powiadomienia osób korzystających ze strony. Ceny podane w momencie, w którym zamówienie zostało złożone, zostaną uznane za ceny, które stanowią integralną część umowy.

P.4 Płatność może być dokonana za pomocą metod wskazanych w Metodach płatności.

P.5 Kupujący zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia Sprzedawcy o ewentualnych błędach dotyczących płatności, których Kupujący dokonał na rzecz Sprzedającego.

 

 

© 2010 – 2023 Beneo, s.r.o.